Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Jak to bylo za Covidu? https://www.jinedimenze.netStáhněte si zdarma knihu spisovatele Petra Matějčka: COVIDO-TYRANIE: výpověď doby (2020, 2021)

Ahoj, vítáme Tě na našich stránkách. Péťa a Kami, dvě kamarádky a maminky tří dětí. Obě máme kreativní a přátelskou povahu s duší v oblacích. Navzájem se doplňujeme, pokud jedna lítá, druhá stojí pevně nohama na zemi. Když jedna z nás padá, ta druhá přiletí s nataženou pomocnou rukou. Jedna píše a druhá kreslí. Jedna má ráda pohádky a svět fantazie. Druhá rychlá auta a adrenalin.

Obě rády pomáháme. Milujeme přírodu, výlety, zdravý životní styl. Obě jsme nadšenkyně alternativního vzdělávání. Společně si plníme sen a vydáváme svou první knihu pro ženy a dívky, jejíž cílem je pomáhat. Kniha není ale jen našim společným dítkem. Kolem knihy je  pár společných přátel z naší alternativní školičky. Bez jejich pomocné ruky by kniha vznikala mnohem déle a možná by vůbec nespatřila světlo světa. Počínaje korekturou, grafickou úpravou či zpětnou vazbou.