Reklamní sdělení
Ateliér Holubí dům Dana Kybicováhttps://www.atelierholubidum.czObrazy akryl i olej, malé umělecké skleněné vitráže, andělé, cínované šperky, originální dárky.
Svetsingle-svět osamělýchhttps://www.svet-single.czSvět osamělých lidí.Poznatky a rady.
Zlatnictví Helenahttps://www.zlatnictvihelena.czprodej šperků ze zlata a stříbra,výroba na zakázku ,snubní a zásnubní prsteny, diamantové šperky

            Kniha je malý průvodce, na cestě životem dívek i žen. Kamarádka, která obejme a pohladí. Provede Vás tématy, která jsou aktuální pro dospívající dívky   -  menstruace, láska, přátelství, pocit samoty, hledání sama sebe, bezpečí. Najdete v ní ale i náročnější kapitoly, se kterými se dívky mohou setkat. Nejen ve svém osobním životě, ale u svých přátel a spolužáků. Kniha je psaná velmi jemně a může pomoci i dospělým ženám. Maminka s dcerou, babička s vnučkou či kamarádky mohou společně skrze knihu sdílet , prožívat společně důležité okamžiky a obejmout, když je třeba. Spolu s malým talismánkem, kterého si sami vyrobí, procházejí životem a zpracovávají si velká životní témata.

Každý příběh, který zde najdete, Vám nabízí pomocnou ruku, pokud zrovna prožíváte podobné období nebo Vám pomůže nahlédnout do světa lidí kolem Vás, kteří tento příběh zrovna žijí.

Knihu je možné objednat v tištěné verzi spolu s korálky, záložkou a taškou za cenu 400,- nebo v PFD samotnou za cenu 200,. na adrese pekatamu@seznam.cz.

Audio knihu připravujeme.